All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ 28mm lean pipe ] match 474 Products.
Cold Rolled Plastic Coated Steel Tube Diameter 28mm Custom Color For Workshop
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Anti Static ESD Lean Tube Gray Color Large Loading Capacity Easy Installation
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Structural PE Steel Pipe Blue Color Large Loading Capacity Easy Installation
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe, Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Round Coated Steel Pipe , Polyethylene Coated Steel Pipe Adjusted Size
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Aluminium Alloy Lean Tube T Slot Frame For Assembly Industrial Products
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Techinc: | Cold Rolled |
Small Inner Type 90° Aluminium Alloy ADC12 Lean Tube Connector For Pipe System
| Type: | Connector Inner Type 90° |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Plastic Coated Lean Tube Anti Rust Round Shape Customer Size For Decoration
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Logistic Plastic Coated Pipe Steel / Iron Material With GB Standard
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Anti Corrossion Lean Tube Coated White / Yellow Color Stable Structure
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Structural Anti Static Pipe , Round Shape Pe Coated Pipe Environmental Friendly
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |

