All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ 28mm lean pipe ] match 474 Products.
Anti Rust Plastic Coated Steel Tube Stable Structure 2.0mm Thickness
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Hand Pushed Tote Cart Aluminium Profile Cold Welded Pipe 28mm Diameter
| Construction: | Aluminium Profile |
|---|---|
| Application: | Tote Cart And Turn Over Trolley |
| Hand Pushed: | In Workshop For Tool Parts |
PE Surface Plastic Coated Steel Tube Recycling Red Color 4 Meter Length
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Multi Color Plastic Coated Steel Tube Glossy Surface Round Shape For Decoration
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe, Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Professional Plastic Coated Steel Tube Anti Corrosion Beautiful Apparence
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Pipe Tote Cart Polyurethane Caster Wheels , Anti Static Casters For Logistcs
| Material: | Polyurethane,Nylon |
|---|---|
| Size: | 2-5 Inches |
| Heavy Duty: | Heavy Duty |
Anti Corrosion Plastic Coated Steel Tube Large Loading Capacity Easy Installation
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Anti Static Industrial Caster Wheels 2 - 5 Inches For Logistic Pipe Tote Cart
| Material: | Polyurethane,Nylon |
|---|---|
| Size: | 2-5 Inches |
| Heavy Duty: | Heavy Duty |
Anodizing Od28mm Thinckness 1.7mm T Slot Aluminum Frame
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
DYE28-04 Strengthen Vertical Positioner Erg Tapping Collet Strengthen Located Clasp
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |

