All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ 28mm lean pipe ] match 471 Products.
Cold Rolled Aluminium Lean Tube High Variability For Industrial Manufacture
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Surface: | Grit Blast |
DY-09 Fixed Metal Big Foot
| Material: | Rubber+metal |
|---|---|
| Peoduct Name: | Big Rubber Foot |
| Application: | Industry |
Cylindrical Profile Esd Tube Aluminium Material Grit Blast Surface For Workshop
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Surface: | Grit Blast |
Aluminium Alloy Lean Tube Customizable Round Aluminum Pipe For Racking System
| 6000 Series: | 6000 Series |
|---|---|
| Tolerance: | ±1% |
| Delivery Time: | 15-21 Days |
Thick Wall Plastic Coated Steel Tube Corrossion Resistance Custom Size
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Anti Static Plastic Coated Steel Tube Round Shape Stable Structure For Assembly Line
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Blue / White Color Plastic Coated Steel Tube Beautiful Apparence For Storage Shelves
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Thick Wall Plastic Coated Steel Tube Large Loading Capacity For Decoration
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Structural ESD Tube Stable Structure , Wear - Resisting Cold Rolled Steel Tube
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Rust Proof Plastic Coated Steel Tube Round Shape Flexible Structure For Office Table
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |

