All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ 28mm lean pipe ] match 474 Products.
DYJ43-A15 Hot Sale Aluminum Pipe Connector Aluminum Alloy Joint 90 Degree for OD 43mm Aluminum Pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Heavy Duty Industrial Handpush Tote Cart White Lean Pipe Trolley
| Certification: | ISO9001 |
|---|---|
| Usage: | Workshop ,logistic |
| Diameter Of Pipe: | 28mm |
DY-03 Plastic Foot Cover
| Material: | Plastic(PP) |
|---|---|
| Peoduct Name: | Plastic Foot Cover |
| Application: | Industry |
DY-32 Electric Gun Fixing Seat
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Peoduct Name: | Electric Gun Fixing Seat |
| Application: | Industry |
Metal Lean Tube Connector , Cold Welded Pipe Support Clamp Anti - Rust
| Application: | Pipe Clip And Clamp |
|---|---|
| Material: | Metal Or Plastic |
| Size: | For Diameter28mm Lean Pipe |
Precision Oxidation Blasting Aluminum Pipe Connector Piece
| Type: | Connector Piece |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
M6*20 Screw & Nut Rotate Rotating Connector with Aluminium Joint Pipe Fittings
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Recycling Metal Stainless Pipe Clamp Glossy Surface Long Service Life
| Application: | Pipe Clip And Clamp |
|---|---|
| Material: | Metal Or Plastic |
| Size: | For Diameter28mm Lean Pipe |

