All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ 28mm lean pipe ] match 438 Products.
H-14 Black Electrophoresis Lean Pipe Connector Joint For 28mm 28mm Lean Pipe
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Thickness: | 2.3mm |
H-13 Lean Pipe Connector 28mm Lean Pipe Component For Workbench
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Thickness: | 2.3mm |
HJ-3 Chrome-plated Metal Pipe Connector for OD 28mm Lean Pipe Warehouse Modular System
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 264g |
OD 28mm Lean Pipe With Connector Flexible Pipe Lean Tube
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
HJ-5 Black Electrophoresis 28mm Lean Pipe Connector
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Model Number: | HJ-5 |
| Brand Name: | DIYA |
DYE28-09 OD 28mm Lean Pipe Accessory Lean Tube End Cap Aluminum Round Tubing Metal Plug
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DYJ28-B04 Basic Lean Pipe Connection Joint for 28mm Lean Pipe Connection
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
DYE28-2817 Steel Tube Aluminum OD 28mm Lean Pipe Angle Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DYE28-27 OD 28mm Lean Pipe Functional Fittings Special Hinge
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
HJ-17 28mm Lean Pipe Connector For Connecting Ground
| Model Number: | HJ-17 |
|---|---|
| Technics: | Casting |
| Shape: | Equal |

