All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ 28mm lean pipe ] match 471 Products.
Factory Specialized Dimension 28mm PE Coating Coated Lean Pipe Goblin Pipe Lean Kaizen Pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Model Number: | DIYA |
HJ-1 Black Electroplating Silver Chrome Plating Lean Pipe Joint Connector Fitting
| Product Name: | Lean Pipe Connector/ Metal Joints |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Thickness: | 2.3mm |
HJ-5 Lean Pipe Fitting Transformation Logistics Elbow Shelf Lean Pipe Connector Metal Material Shelf Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Warranty: | 1 Year |
Lean pipe PE coated pipe for heavy duty rack work bench hand trolley assemble tube with joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Model Number: | DIYA |
Customized ESD ABS Coated Pipes Plastic Coated Steel Lean Pipe / Tube For Rack System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Model Number: | DIYA |
HJ-6 Black Lean Pipe Metal Joint for Pipe Light Weight Shelving
| Video Outgoing-inspection: | Provided |
|---|---|
| Machinery Test Report: | Provided |
| Marketing Type: | New Product 2024 |
DY-17 Lean Pipe Slide Low Connector
| Material: | CS |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe Slide Low Connector |
| Application: | Industry |
DY Profile Aluminum Lean Pipe Tube OD 28mm For Aluminum Alloy Lean Pipe System
| Product Name: | Aluminium Alloy Lean Pipe |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Size: | 28mm |
Profile Tube 28mm 43mm Aluminum Alloy Lean Pipe For Aluminium Lean Pipes System
| Product Name: | Aluminium Alloy Lean Pipe |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Size: | 28mm |

