All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ 28mm lean pipe ] match 471 Products.
HJ-17 28mm Lean Pipe Connector For Connecting Ground
| Model Number: | HJ-17 |
|---|---|
| Technics: | Casting |
| Shape: | Equal |
HJ-1 Electrophoresis Black Connector for 28mm lean pipe
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Brand Name: | DY128 Joints For Od28mm Lean Tube |
| Model Number: | Joints For Od28mm Lean Tube |
HJ-12 Black 28mm Lean Pipe Joint Connertor
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 220g |
HJ-4 Strong Structure Metal Tube Joints For 28mm Lean Pipe
| Product Name: | Lean Pipe Connector/ Metal Joints |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Thickness: | 2.3mm |
Factory Direct Sale Hj-9 Chrom Plated Lean Pipe Connector / Lean Tube Joint / Metal Clamp for 28mm Lean Pipe
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 135g |
28mm PE plastic coated lean pipe cheap price ABS coated lean tube
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Model Number: | DIYA |
Hot Sale HJ-6 Connector For 28mm Iron Metal Lean Pipe Connector For Rack System
| Video Outgoing-inspection: | Provided |
|---|---|
| Machinery Test Report: | Provided |
| Marketing Type: | New Product 2024 |
28mm Lean Pipe Steel Lean Tube For Workbench PE / ABS Coated Tube
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
H2808 Diameter 28mm colourful PE Coated kaizen steel lean pipe for Flexible assembly worktable
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Model Number: | DIYA |
Q235 pe / abs coated colorful 28mm Lean Pipe Flexible Pipe Tube For Factory Workbench
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |

