All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ 28mm lean pipe ] match 474 Products.
Pe Coated Lean Pipe 28MM Outside Diameter Lean Tubes 1.2mm Thickness for Workbench Trolley Cart
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
2.0mm Thickness Diameter 28mm Lean Tube For Flexible Assembly Worktable
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
DY Aluminum Alloy Lean Pipe For Industrial
| Product Name: | Aluminium Alloy Lean Pipe |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Size: | 28mm |
Black Lean Pipe 28mm PE Coated ESD Lean Tube
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
Seamless 28mm Lean Tube With PE / ABS Coated
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
Diameter 28mm Lean Tube Steel Lean Pipe For Workbench
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
Colorful PE Coated Lean Pipe / Lean Tubes
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry/Workbench/trolley/flow Rack |
High Quality Black Lean Pipe Anti Static Lean Tube
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
PE Coated Colorful Lean Pipe Ivory 28mm Lean Tube
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
Colorful PE Coated Lean Pipe White 28mm Lean Tube
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |

