All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ flexible pipe tube ] match 537 Products.
ADC12 Joint Straight Lean Tube Connector OD 28mm Thickness 1.7mm
| Type: | Straight Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Aluminium Alloy Acd 12 Lean Tube Connector Piece Sandblasting Surface Finish
| Type: | Connector Piece |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Aluminum Lean Tube Connector For Connecting 28mm Tube Oxidation Blasting
| Type: | Connector Outer Type 45° |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
ANSI Chromed Lean Tube Connector Stamping Metal Joints
| Product Name: | Chromed Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Surface Treatment: | Chromeplate |
| Material: | Steel |
HJ-4 Strong Structure Metal Tube Joints For 28mm Lean Pipe
| Product Name: | Lean Pipe Connector/ Metal Joints |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Thickness: | 2.3mm |
DY Aluminum Alloy Lean Pipe For Industrial
| Product Name: | Aluminium Alloy Lean Pipe |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Size: | 28mm |
90° Cross Joint DYJ28-A06 Adc12 Lean Pipe Connector Sandblasting Lean Tube Joints
| Product Name: | 90° Cross Joint Aluminium Alloy Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Parallel Joint B DYJ28-A12 Alloy Lean Pipe Connector Sandblasting 6065 T6 Lean Tube Joints
| Product Name: | Parallel Joint B DYJ28-A12 Alloy Lean Pipe Connector Sandblasting 6065T6 Lean Tube Joints |
|---|---|
| Material: | 6065T6 |
| Color: | Silver |
Hot-Selling DY28-02B Aluminum Pipe with T-shaped Combination Alloy Aluminum Lean Tube
| Name: | DY28-02B Aluminum Pipe With T-shaped Combination |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 640g/m |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| Name: | DY28-07A General Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 400g/m |

