All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ flexible pipe tube ] match 537 Products.
DYJ19-A06 Workbench Tube Connector Aluminum Lean Profile Corner Joint 90 Degree Conduit Cross Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DYJ43-A01 Industrial Accessories Workshop Lean Pipe Connector for 43mm Lean Tube Aluminum Tube Joint Connection
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
135 Degree Aluminum Pipe Connector with Female and Male Connection for Industrial Lean Pipe Joint Fastener
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Thick Wall Lean Tube Anti Corrossion Custom Color Beautiful Appearance
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Plastic Coated Lean Tube Anti Rust Round Shape Customer Size For Decoration
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Cold Rolled Steel Lean Tube Anti Static Glossy Surface Custom Length
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
OD 28mm Galvanized Steel Pipe 4000mm Length For Factory Lean Equipment
| Material: | Steel |
|---|---|
| Product Name: | Galvanized Steel Pipe |
| Size: | O.D 28mm |
Cylindrical Profile Esd Pipe / Anti Static Tubing OD 28mm For Workshop
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Surface: | Grit Blast |
28mm Precision Oxidation Blasting Aluminium Tube Fittings
| Type: | Connector Piece |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Anti Rust PE/ABS Coated Lean Pipe / Anti Static Lean Tube For Flow Rack
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | PE Plastic Coated |

