All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ flexible pipe tube ] match 537 Products.
DYP28-10 Lean Tube Accessories Aluminum Frame Support PP Foot Connector for Workbench / Material Rack
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DYZ28-Z05 Manufacturer the Third Generation of Connecting Pipe Fittings Lean Tube One Piece Aluminum Alloy Functional Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Aluminum Lean Pipe Strengthen Located Clasp Slider Vertical Positioner for Material Rack System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
28mm Corrosion-Resistant Aluminum Pipe Clamp for Easy Installation and Quick Pipe Repair
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
2.0mm Thickness Diameter 28mm Lean Tube For Flexible Assembly Worktable
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Anti Static ESD Lean Tube Gray Color Large Loading Capacity Easy Installation
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
ABS Lean Pipe Assembly Coating Tube Lean Tube System
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| Application: | Structure Pipe |
| Technique: | Cold Rolled |
Round Lean Tube
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| Application: | Workbench/trolley/flow Rack |
| Technique: | Seamless Welding |
Hot sell Aluminum Connector for 28mm lean Pipe tube System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Warranty: | 1 Year |
DYJ28-A06 Industrial Aluminum Lean Tube Connector Aluminum Alloy Pipe Lean Manufacturing Line with Efficient Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |

