All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ flexible pipe tube ] match 537 Products.
DYJ28-B01 Aluminum Alloy Lean Pipe Inner Connector Of 1.7mm General Frame
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DYJ28-B01B Aluminum Lean Pipe Inner Connector Of 1.2mm General Frame
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| Name: | DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 750g/m |
28mm Corrosion-Resistant Groove Roller Slider for Easy Installation on Aluminum Lean Tube
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
2026 Hot Selling Heavy Duty Aluminum Lean Pipe Wheel Connect Premium Mounting Plate for Efficient Organization
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Plastic Coated ESD Pipe Rust Proof 28mm Diameter For Flexible Structure
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Structural ESD Tube Stable Structure , Wear - Resisting Cold Rolled Steel Tube
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Industrial Workshop Automated Production Line Work Table 28mm Lean Tube Workbench for factory
| Name: | Lean Tube Work Table And Equipment |
|---|---|
| Function: | Test And Assembly Table |
| Material: | Lean Pipe |
Trolley Lean Tube Connector / Metal Pipe Joints Lightweight Shot Blasting Surface
| Type: | Connector Outer Type 90° |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Small Inner Type 90° Aluminium Alloy ADC12 Lean Tube Connector For Pipe System
| Type: | Connector Inner Type 90° |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |

