All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ flexible pipe tube ] match 537 Products.
Metal Pipe Joints Lean Tube Pipe Connector Fitting For 28mm
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Round |
Lean Tube Connector/Lean Pipe fittings Pipe Joint for rack
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| Name: | DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 580g/m |
Strong Hardness Impact and Wear Resistant Plastic Pipe Plug for Lean Tube End Cover
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Brand Name: | Diya |
| Product Name: | Lean Pipe Splitter |
28mm Aluminum Industrial Guide Wheel for OD 28mm Lean Pipe Convex Wheel
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Multi Color Plastic Coated Steel Tube Glossy Surface Round Shape For Decoration
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe, Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Professional Plastic Coated Steel Tube Anti Corrosion Beautiful Apparence
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Stable Structure Plastic Coated Steel Tube 28mm Diameter ISO9001 Certification
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Blue / White Color Plastic Coated Steel Tube Beautiful Apparence For Storage Shelves
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Cold Rolled Colorful Lean Tube Diameter 28mm Bar 0.8 - 2.0mm Thickness
| Product Name: | Lean Pipe |
|---|---|
| Material: | Steel Q195 |
| Surface: | PE Coated |

