All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ flexible pipe tube ] match 537 Products.
19mm Thin Aluminum Alloy Lean Pipe DY19-01A Karakuri Aluminium Lean Tube Kaizen Rack
| Name: | DY19-01A General Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
28 43mm Diameter Aluminum Alloy Lean Tube Anodizing Surface Treatment 750G/M
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 2.3mm |
| Length: | 4000mm |
Extruded Aluminum Tube Diameter 43mm Anodized For Automation Equipment
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Thickness: | 2.3mm |
HJ-18 Flexible Connector Coated Metal Resale Lean Pipe Joint Pipe Fittings
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
Stainless Steel cold rolled steel tube Industrial Equipment Materials For ESD Workbench
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Factory sell Anodized Aluminum Tube Large diameter Pipe thinckness2.0mm length4000mm Aluminum 6063-T5
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Thickness: | 2.3mm |
Anodic Oxidation Aluminium Alloy Pipe Diameter 43mm T-slot Aluminium tube 6063 - T5
| Material: | Aluminium |
|---|---|
| Thickness: | 2.3mm |
| Length: | 4000mm |
6005T6 Profile Aluminium Alloy Tube / Anodized Aluminium Pipe 2.3mm Thickness
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Thickness: | 2.3mm |
ABS Coated Lean Tube With OD 28MM Galvazined Steel Tube For Industry
| Material: | Q195 Galvanized Steel |
|---|---|
| Surface: | ABS Coated |
| Technic: | Cold Rolled |
Strengthen Lean Tube Bar Extrusion Pipe With Aluminium Material 4000mm Length
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Techinc: | Cold Rolled |

