All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ flexible pipe tube ] match 537 Products.
Heavy Duty Cold-Rolled Steel Caster Flag Wheel Base for Pipe Rack System and Handcart Caster Wheel
| Material: | Steel |
|---|---|
| Brand Name: | Diya |
| Product Name: | Caster |
Tote Cart Lean Tube Cold Rolled Stainless Steel PE Coated For Logistic
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
310 304 Stainless Steel Welded Seamless Lean Tube 28mm Diameter Round Section
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
PE Surface Plastic Coated Steel Tube Recycling Red Color 4 Meter Length
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Anodizing Aluminium Profile Lean Tube 4000mm Length 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
Oxidized Sandblasted Aluminum Profile Lean Tube 28mm Diameter 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
28 Mm Round Shape Metal Lean Tube Silver Color For Industry 4M /6M Length
| Color: | Metal Color |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel Sus201/304 |
| Diameter: | 28mm |
Rust - Proof Pvc Pipe Base Stand Black Color For Lean Management Table
| Diameter: | 28mm |
|---|---|
| Material: | Steel And Metal |
| Surface: | Plastic Coated |
Wear - Resisting Metal Pipe Base Color Bright For Lean Pipe Warehouse Shelves
| Diameter: | 28mm |
|---|---|
| Material: | Steel And Metal |
| Surface: | Plastic Coated |
1.7mm Thickness 4000mm Length Anodizing Aluminium Round Pipe
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Surface Treatment: | Anodizing |

