All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ flexible pipe tube ] match 537 Products.
T - Slot Frame Lean Tube Aluminium Alloy 6005T6 2.3mm Thickness Anodizing Bar
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Thickness: | 2.3mm |
PE / ABS Coated Lean Tube Q195 Steel Tube For Assembling Pipe System
| Material: | Steel Q195 |
|---|---|
| Surface: | PE Coated |
| Technic: | Cold Rolled |
Outer Type Aluminum Pipe Connector Multi Connector DYJ-A01
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Technics: | Casting, Forged |
Industrial Equipment Materials Lean Tube For ESD Workbench / Work Table
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
ISO9001 1.7mm GB Standard Aluminum Alloy Pipe For Roller Systerm
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Aluminium Alloy Lean Tube T Slot Frame For Assembly Industrial Products
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Techinc: | Cold Rolled |
General Frame Bar Anodizing Aluminium Profile Pipe Industrial Diameter 43mm
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 2.3mm |
| Length: | 4000mm |
OD28mm Electrophoresis Black Lean Tube Connector And Joints For Lean Tube
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
High Quality Sturdy Construction Pipe Rack Lean Tube Metal Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
Metal Fittings For Pipe Rack Systems Lean Tube Lean Pipes
| Material: | ALLOY |
|---|---|
| Type: | HJ-5 |
| Brand Name: | DIYA |

