All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ flexible pipe tube ] match 537 Products.
Plastic Joint Lean Pipe High Quality for pipe system Factory Workbench
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Model Number: | HJ-5 |
| Brand Name: | DIYA |
HJ-6 Black Lean Pipe Metal Joint for Pipe Light Weight Shelving
| Video Outgoing-inspection: | Provided |
|---|---|
| Machinery Test Report: | Provided |
| Marketing Type: | New Product 2024 |
HJ-9 Powder Coated 28mm Lean Pipe Connector For Industrial Carts
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Rectangle |
| Connection: | Welding |
DIYA Supply Metal Joints D28 Chrom-plated Lean Pipe Connector Hardware Fittings Inch Measurement System
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 135g |
Adjustable Joint Connector Lower Caster Wheel Fitting Rigid Swivel Caster Wheel Accessory for Trolleys Pipe Fittings
| Material: | Steel |
|---|---|
| Brand Name: | Diya |
| Product Name: | Caster |
6063-T5 Aluminum Alloy Lean Pipe with Sandblasted Matte Surface and T-shaped Frame for Heavy Duty Workbench
| Name: | DY43-02A T-shaped Frame Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
DY28-04A 6063-T5 Aluminum Lean Pipe with Sandblasted Matte Surface and 4m Length for Industrial Applications
| Name: | DY28-04A Single Side Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
DY28-07A Aluminum Lean Pipe 6063-T5 Material with Sandblasted Matte Surface and 4m Length for Lean Solutions
| Name: | DY28-07A General Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
Durable Plastic Sliding Rail Wheels with Strong Hardness Impact Resistance and Wear Resistance for Lean Tube Accessories
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Brand Name: | Diya |
| Product Name: | Wind Batch Slide Rail |

