All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ flexible pipe tube ] match 537 Products.
Round Hot Melt Coated Lean Pipe Cold Rolled 28mm For Workshop Assembly
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| Application: | Structure Pipe |
| Technique: | Cold Rolled |
PE Coated Custom Lean Tube 28mm Diameter 2.0mm Thickness SPCC Steel Pipe
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | PE Plastic Coated |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| Name: | DY28-04A Single Side Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 590g/m |
Sand Blasting Lean Aluminum Pipe Connector For Assembly Pipe Rack System
| Type: | Multi Connector Outer Type |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Industrial PE Coated Lean Pipe Cold Rolled 0.8 - 2.0mm Thickness ISO9001
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
33g TW Lean Aluminium Pipe Fittings Cross Connection
| Type: | CROSS CONNECTOR |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Precision Oxidation Blasting Aluminum Pipe Connector Piece
| Type: | Connector Piece |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Anodized Sandblasted Inclined Aluminum Alloy Pipe 530g - 1200g Weight Easy Design
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
Factory Specialized Dimension 28mm PE Coating Coated Lean Pipe Goblin Pipe Lean Kaizen Pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Model Number: | DIYA |
2.3mm Thick SPHC Metal Black Electrophoresis Lean Pipe Joints Rust Proof
| Type: | Pipe Clamp |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Thickness: | 2.3mm |

