All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ aluminium alloy pipe connectors ] match 167 Products.
DY Profile Aluminum Lean Pipe Tube OD 28mm For Aluminum Alloy Lean Pipe System
| Product Name: | Aluminium Alloy Lean Pipe |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Size: | 28mm |
DY Aluminum Alloy Lean Pipe For Industrial
| Product Name: | Aluminium Alloy Lean Pipe |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Size: | 28mm |
Industrial Aluminium Profile Lean Tube For Workshop DY43-01A OD 28MM
| Product Name: | Base Aluminum Alloy Wire Bar |
|---|---|
| Application: | Industrial |
| Usage: | Pipe Quick Easy Pipe Repair Clamp |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| Name: | DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 750g/m |
Hot-Selling DY28-02B Aluminum Pipe with T-shaped Combination Alloy Aluminum Lean Tube
| Name: | DY28-02B Aluminum Pipe With T-shaped Combination |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 640g/m |
High Quality Aluminium Joint Connector for 28mm lean pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Warranty: | 1 Year |
Aluminum Angle Bar/panel Frame/industrial Extruded Aluminum Profile
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| Name: | DY28-07A General Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 400g/m |
6063-T5 Aluminum Alloy Lean Pipe with Sandblasted Matte Surface and T-shaped Frame for Heavy Duty Workbench
| Name: | DY43-02A T-shaped Frame Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Name: | DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 640g/m |

