All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ aluminium alloy pipe connectors ] match 152 Products.
DYJ19-A15 Metal Tube Fittings Two Way Round 90 Degree Elbow Connector Aluminium Pipe Joint Pipe Connector
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
New Generation Industrial Connector for Aluminium Profile Lean Pipe/Tube
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DYJ19-A10 Aluminium Pipe Joint Lean Pipe Parallel 19mm Connector Rack System Industrial Connector Accessories
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DY28-06A General Frame Double Aluminium Lean Pipes
| Name: | Double General Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 875g/m |
DY19-01A General Frame Aluminum Structural Pipe Aluminium Lean Pipes For Workbench
| Name: | General Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
Aluminium Alloy Round Flexible Pipes Aluminium Lean Pipe For Workbench
| Name: | T Slot Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 640g/m |
6063 Slot Aluminium Extrusion Silver Tools Surface Series Temper Square Weight Material
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Factory Direct Sale DYJ28-A15 Aluminum Alloy Lean Pipe Joint 90° Outer Connector
| Material: | ADC12 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |
DYJ28-A18 Round Head Hock for 28mm Aluminum Alloy Lean Pipe
| Material: | ADC12 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |

