All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ aluminium alloy pipe connectors ] match 152 Products.
DYJ28-A15 Outer Type Aluminum Pipe Connector Forged Lean Tube Joint
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Model Number: | DYJ-A15 |
| Connection: | Welding |
DYJ28-B15 Sandblasting Metal Pipe Connectors / Aluminium Alloy ADC12 Pipe Rack Joint
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Video Outgoing-inspection: | Provided |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
DYJ28-A01 New Generation Industrial Profile Lean Pipe Connector Applied In Workshop And Factory
| Product Name: | Aluminium Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Trolley Lean Tube Connector / Metal Pipe Joints Lightweight Shot Blasting Surface
| Type: | Connector Outer Type 90° |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
33g TW Lean Aluminium Pipe Fittings Cross Connection
| Type: | CROSS CONNECTOR |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Parallel Joint B DYJ28-A12 Alloy Lean Pipe Connector Sandblasting 6065 T6 Lean Tube Joints
| Product Name: | Parallel Joint B DYJ28-A12 Alloy Lean Pipe Connector Sandblasting 6065T6 Lean Tube Joints |
|---|---|
| Material: | 6065T6 |
| Color: | Silver |
T - Groove Aluminium Alloy Wire Rod / Workshop Anti Static Pipe DY43-02A 6063
| Product Name: | T-groove Aluminium Alloy Rod |
|---|---|
| Length: | 4m |
| Single Product Weight: | 1000g/m |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| Name: | DY28-02A T-shaped Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 650g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| Name: | DY28-07A General Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 300g/m |
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| Name: | DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 580g/m |

