All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ aluminium alloy pipe connectors ] match 167 Products.
DYJ28-B04 Aluminum Tube Connector Aluminium Alloy Joint For Pipe And Joints System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Profile Tube 28mm 43mm Aluminum Alloy Lean Pipe For Aluminium Lean Pipes System
| Product Name: | Aluminium Alloy Lean Pipe |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Size: | 28mm |
Aluminium Lean Pipes Tubes Connectors Joints Flexible Elbow Pipe Fittings
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Warranty: | 1 Year |
Hot Selling Aluminium lean pipe joint Alloy Multi Connector
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Warranty: | 1 Year |
Third generation T slot frame different types pipe aluminium lean pipe
| Name: | T Slot Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 410g/m |
Multi Joints Outer Type DYJ28-A01 Aluminium Alloy Lean Pipe Connector
| Material: | 6065T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |
DYJ19-A01 Outer Straight Connector For Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes
| Material: | 6065T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |
DY28-07A 1.2 General frame 6065-T5 aluminium lean pipes for workbench
| Name: | T Slot Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 300g/m |
T slot frame different types pipe 6063-T5 aluminium lean pipes
| Name: | T Slot Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 640g/m |
DIYA Supply High Quality DYJ28-A16 Aluminum Alloy Lean Pipe Connector Third Generation Lean Pipe and Joint Accessories
| Material: | ADC12 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |

