All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ pipe aluminium lean pipes ] match 244 Products.
High Quality Aluminium Joint Connector for 28mm lean pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Warranty: | 1 Year |
Hot-Selling DY28-02B Aluminum Pipe with T-shaped Combination Alloy Aluminum Lean Tube
| Name: | DY28-02B Aluminum Pipe With T-shaped Combination |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 640g/m |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| Name: | DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 750g/m |
Cylindrical Profile Esd Pipe / Anti Static Tubing OD 28mm For Workshop
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Surface: | Grit Blast |
DY28-01A Aluminium Anti Static Pipe Round Profile With Simple Assembly
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Surface: | Grit Blast |
Grit Blast Surface Lean Tube Aluminium Material 1 - 2.0mm Thickness High Precision
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Colour: | Sliver |
Cold Rolled Colorful Lean Tube Diameter 28mm Bar 0.8 - 2.0mm Thickness
| Product Name: | Lean Pipe |
|---|---|
| Material: | Steel Q195 |
| Surface: | PE Coated |
Colorful Lean Tube PE Coated Diameter 28mm Bar For Industry ISO 9001 Listed
| Product Name: | Lean Pipe |
|---|---|
| Material: | Steel Q195 |
| Surface: | PE Coated |
Lightweight Lean Tube Connector Sand Blasting Surface For Warehouse Production
| Type: | General Connector Doubel |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Cold Rolled Aluminium Lean Tube High Variability For Industrial Manufacture
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Surface: | Grit Blast |

