All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ pipe aluminium lean pipes ] match 244 Products.
Hot-Sale DYJ28-A17 45° Outer Embrace Base Aluminum Alloy Lean Pipe Joint Fittings
| Material: | ADC12 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |
Strong Structure Aluminum Lean Pipe Profile For Rack And Karakuri System
| Place Of Origin: | ZheJiang China |
|---|---|
| Delivery Time: | 12-15 Days |
| Shape: | Round |
DY28-04A Thickness 1.2MM Aluminium Alloy Tube Industrial OD 28mm Aluminium Lean Pipe
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Alloy Or Not: | Is Alloy |
| Tolerance: | ±1% |
Anodizing Aluminium Profile Lean Tube 4000mm Length 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
1.7mm Thickness 4000mm Length Anodizing Aluminium Round Pipe
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Surface Treatment: | Anodizing |
28MM Diameter Lean Tube Aluminium Pipe Cold Rolled 0.8 - 2.0mm Thickness
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Techinc: | Cold Rolled |
Strengthen Lean Tube Bar Extrusion Pipe With Aluminium Material 4000mm Length
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Techinc: | Cold Rolled |
DY Profile Aluminum Lean Pipe Tube OD 28mm For Aluminum Alloy Lean Pipe System
| Product Name: | Aluminium Alloy Lean Pipe |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Size: | 28mm |
DY11 Industrial OD 28mm Cylindrical Profile Aluminium Lean pipe /Tube for Workshop
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Thickness: | 1.7mm |
DYJ28-A01 Multi Joints Outer Type Sandblasting Metal Pipe Joints
| Product Name: | Aluminium Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy ADC12 |
| Color: | Silver |

