All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ pipe aluminium lean pipes ] match 244 Products.
Factory Direct Sale DYJ28-A15 Aluminum Alloy Lean Pipe Joint 90° Outer Connector
| Material: | ADC12 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |
Multi Joints Outer Type DYJ28-A01 Aluminium Alloy Lean Pipe Connector
| Material: | 6065T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |
28mm Round / Square Lean Tube Aluminium Alloy Lean Pipe Joint Automated Assembly System
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| Surface Treatment: | Chroming |
| Tolerance: | ±1% |
Cylindrical Profile Aluminium Alloy Tube OD 43mm / Warehouse Shelving Lean Pipe
| Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Surface: | Sandblasting |
| Application: | Racking System For Storage |
Oxidized Sandblasted Aluminum Profile Lean Tube 28mm Diameter 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
Anodizing Lean Pipe Thinckness 2.3mm / Aluminium Round Bar For Assembling Workbench
| Material: | Aluminium |
|---|---|
| Thickness: | 2.3mm |
| Length: | 4000mm |
DYJ28-B01D Multi Joint Inner Rotate Type Pipe Connectors Sandblasting Metal Pipe Joints
| Product Name: | Aluminium Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
DYJ28-B01 Extend Joint New Generation Industrial Profile Lean Pipe Connector
| Product Name: | Aluminium Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
DYJ28-A01 New Generation Industrial Profile Lean Pipe Connector Applied In Workshop And Factory
| Product Name: | Aluminium Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
90° Cross Joint DYJ28-A06 Adc12 Lean Pipe Connector Sandblasting Lean Tube Joints
| Product Name: | 90° Cross Joint Aluminium Alloy Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy ADC12 |
| Color: | Silver |

