All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ pipe aluminium lean pipes ] match 244 Products.
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Name: | DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 640g/m |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| Name: | DY28-04A Single Side Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 590g/m |
SUS Aluminium Lean Tube DY28-05A Industrial Round Profile OD 28mm Grit Blast Surface
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Surface: | Grit Blast |
4m Lean Pipe Industrialization Unilateral Material Box Aluminum Alloy
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Industrialization Warehouse T4 Aluminium Round Pipe 28mm
| Product Name: | New Industrialization Aluminum Alloy Lean Pipe |
|---|---|
| Surface Treatment: | Oxidation |
| Material: | Aluminum Alloy |
33g TW Lean Aluminium Pipe Fittings Cross Connection
| Type: | CROSS CONNECTOR |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Professional Orange Lean Pipe Colded Roll Bar PE / ABS Coated ISO Standard
| Material: | Steel Q195 |
|---|---|
| Surface: | PE Coated |
| Technic: | Cold Rolled |
Industrial PE Coated Lean Pipe Cold Rolled 0.8 - 2.0mm Thickness ISO9001
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
DIYA Supply High Quality DYJ28-A16 Aluminum Alloy Lean Pipe Connector Third Generation Lean Pipe and Joint Accessories
| Material: | ADC12 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |
DYJ19-A01 Outer Straight Connector For Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes
| Material: | 6065T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |

