All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ metal tube lean pipe ] match 187 Products.
Thickness 2.3mm HJ-2 Chrome-plated Metal Pipe Connector for OD 28mm Lean Pipe Warehouse Modular System
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 220g |
Iron Metal Right Angle Lean Tube Connector HJ-6 For Production Line System 2.3mm
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Wear - Resisting Metal Pipe Base Color Bright For Lean Pipe Warehouse Shelves
| Diameter: | 28mm |
|---|---|
| Material: | Steel And Metal |
| Surface: | Plastic Coated |
28 Mm Round Shape Metal Lean Tube Silver Color For Industry 4M /6M Length
| Color: | Metal Color |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel Sus201/304 |
| Diameter: | 28mm |
HJ-5 Electroplate Right Angle Lean Tube Connector Four End For Rack Horizontal Connection
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Electrophoretic Lean Tube Connector Pipe Fitting Joints Glossy Surface CE
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
SPHC 2.3mm Thickness Black Steel Pipe Fittings Electrophoretic Joint Of Lean Pipe HJ-06
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Corrosion Resistance Lean Tube Connector Pipe Joint System Fasten Style
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
HJ-1 Hight Quality Metal Joint Lean Joint Lean Manufacturing Line Pipe Fitting
| Brand Name: | DY |
|---|---|
| Model Number: | HJ-1 |
| Installation Method: | Screw + Nut |
Low Price Factory Direct Guaranteed Quality Lean Tube Fittings HJ Metal Connectors Pipe Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |

