All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ metal tube lean pipe ] match 187 Products.
ABS 28mm Flexible Lean Coated Tube For Assembly Shelves
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
2.3mm Thickness Lean Tube Connector / Black Steel Pipe Fittings For 28mm Rack System
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
4 Phase Lean Tube Connector Galvanized Metal Lock / Buckle ISO9001 Certification
| Color: | Bright Coated Chrome Or Galvanized |
|---|---|
| Style: | 2,3,4,5,6 Phase |
| Material: | Iron And Metal |
Metal Pipe Connectors Structural Pipe Connector For Lean Tube
| Weight (KG): | 0.1 |
|---|---|
| Video Outgoing-inspection: | Provided |
| Machinery Test Report: | Provided |
Round 2.0mm Thickness Pe Coated Lean Tube Cold Drawn
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Factory Supply 28 mm Diameters Lean Tube For Logistic Racking System
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Workbench/trolley/flow Rack |
Bright Coated Chrome Lean Tube Connector Corrosion Resistance Robust Design
| Color: | Bright Coated Chrome Or Galvanized |
|---|---|
| Style: | 2,3,4,5,6 Phase |
| Material: | Iron And Metal |
Anti - Rust Chome Steel Pipe Joints , Female Pipe Connector Robust Design
| Color: | Bright Coated Chome |
|---|---|
| Style: | 2,3,4,5,6 Phase |
| Material: | Iron And Metal |
Hight Quality Lean Tube Connector Metal Pipe Joint For Rack System
| Technics: | Electroplate |
|---|---|
| Shape: | Round |
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
Industrialization Warehouse T4 Aluminium Round Pipe 28mm
| Product Name: | New Industrialization Aluminum Alloy Lean Pipe |
|---|---|
| Surface Treatment: | Oxidation |
| Material: | Aluminum Alloy |

