All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ metal tube lean pipe ] match 185 Products.
PE/ABS Coated Lean Pipe Metal Tube With Connector For Factory Workbench
| Material: | Steel |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
HJ-5 Lean Pipe Fitting Transformation Logistics Elbow Shelf Lean Pipe Connector Metal Material Shelf Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Warranty: | 1 Year |
Lean Pipe PE / ABS Coated Metal Tube For Pipe Joint System Rack System Workbench Assemble Hand Trolley Assemble Using
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
Metal Fittings For Pipe Rack Systems Lean Tube Lean Pipes
| Material: | ALLOY |
|---|---|
| Type: | HJ-5 |
| Brand Name: | DIYA |
Good Quality Black Double Metal Joint For Lean Pipe Workbench
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Warranty: | 1 Year |
HJ-18 Flexible Connector Coated Metal Resale Lean Pipe Joint Pipe Fittings
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
HJ-2 Iron Metal Lean Pipe Joint For Rack System 28mm
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
HJ-4 Strong Structure Metal Tube Joints For 28mm Lean Pipe
| Product Name: | Lean Pipe Connector/ Metal Joints |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Thickness: | 2.3mm |
HJ-1 Black Electroplating Silver Chrome Plating Lean Pipe Joint Connector Fitting
| Product Name: | Lean Pipe Connector/ Metal Joints |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Thickness: | 2.3mm |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| Name: | DY28-07A General Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 400g/m |

