All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ metal tube lean pipe ] match 189 Products.
HJ-3 OD28mm Black Lean Tube Connector And Metal Joints For Lean Pipe
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Customized Support: | OEM |
Pipe Fittings Tube Connector Metal Joint For Pipe Rack System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Connection: | Female |
HJ-15 Chrome Plating Metal Joint Pipe Joints for Lean Pipe Racking System Pipe Connection Fittings
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
DY HJ-6 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint For 28 Mm
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 90g |
DY HJ-7 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint For 28 Mm
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 220g |
Anti Corrossion Flexible Tube Lean Pipe 28mm Dia SPCC-HR+PE Material
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
High Quality Aluminium Lean Pipe Flexible Pipe Metal Tube For Factory Workbench
| Packaging Details: | 10pcs are bundled together in one piece with woven bag, and the two ends are wrapped with film protection. |
|---|---|
| Delivery Time: | 12-18 work days |
| : |
Aiti Static Iron Metal Pipe Joint System Between Caster And Lean Pipe
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
Electrophoresis Black Lean Tube Connector Between Caster And Lean Pipe
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
DYJ28-A01 Multi Joints Outer Type Sandblasting Metal Pipe Joints
| Product Name: | Aluminium Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy ADC12 |
| Color: | Silver |

