All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ lean tube pipe rack systems ] match 496 Products.
Cylindrical Profile Aluminium Alloy Lean Tube DY43-01A OD 43mm For Workshop
| Length: | 4m |
|---|---|
| Outer Diamete: | 43mm |
| Material: | Aluminum Alloy |
Strong Structure Aluminum Lean Pipe Profile For Rack And Karakuri System
| Place Of Origin: | ZheJiang China |
|---|---|
| Delivery Time: | 12-15 Days |
| Shape: | Round |
Recycling Metal Tube Connectors Puller , 6 Phase Galvanized Corner Pipe Connector
| Color: | Bright Coated Chrome Or Galvanized |
|---|---|
| Style: | 2,3,4,5,6 Phase |
| Material: | Iron And Metal |
Galvanized Pipe Connectors , Roller Track Hardware Corrosion Resistance
| Color: | Bright Coated Chrome Or Galvanized |
|---|---|
| Style: | 2,3,4,5,6 Phase |
| Material: | Iron And Metal |
Colorful Plastic Coated Steel Tube Lightweight Round Shape For Lean Warehouse Shelves
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Thick Wall Plastic Coated Steel Tube Corrossion Resistance Custom Size
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
DY11 Industrial OD 28mm Cylindrical Profile Aluminium Lean pipe /Tube for Workshop
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Thickness: | 1.7mm |
Red Color Plastic Coated Pipe Anti Corrossion 28mm Diameter Long Service Life
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Parallel Workbench Aluminum Pipe Connector For Aluminium Lean Pipe
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
HJ-4 Lean Pipe Clamp Elbow Cross Malleable Metal Lean Pipe Fittings Material Shelf Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Warranty: | 1 Years |
| Connection: | Lock |

