All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ lean tube pipe rack systems ] match 496 Products.
HJ-1 Hight Quality Metal Joint Lean Joint Lean Manufacturing Line Pipe Fitting
| Brand Name: | DY |
|---|---|
| Model Number: | HJ-1 |
| Installation Method: | Screw + Nut |
HJ-17 28mm Lean Pipe Connector For Connecting Ground
| Model Number: | HJ-17 |
|---|---|
| Technics: | Casting |
| Shape: | Equal |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Name: | DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 640g/m |
Good Quality Black Double Metal Joint for Lean Pipe Workbench
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Brand Name: | DIya |
Cylindrical Profile Aluminium Alloy Tube OD 43mm / Warehouse Shelving Lean Pipe
| Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Surface: | Sandblasting |
| Application: | Racking System For Storage |
28mm Precision Oxidation Blasting Aluminium Tube Fittings
| Type: | Connector Piece |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Precision Oxidation Blasting Aluminum Pipe Connector Piece
| Type: | Connector Piece |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Caster Splint for Plate Type Caster Wheel Fixing Splint Accessories
| Material: | Steel |
|---|---|
| Brand Name: | Diya |
| Product Name: | Caster |
1.7mm Thickness 4000mm Length Anodizing Aluminium Round Pipe
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Surface Treatment: | Anodizing |
ISO9001 1.7mm GB Standard Aluminum Alloy Pipe For Roller Systerm
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |

