All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ lean tube pipe rack systems ] match 496 Products.
DY28-07A Aluminum Lean Pipe 6063-T5 Material with Sandblasted Matte Surface and 4m Length for Lean Solutions
| Name: | DY28-07A General Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
6063-T5 Material Aluminum Lean Pipe with Sandblasted Matte Surface and 4m Length for Industrial Applications
| Name: | General Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
DYJ28-A18 Industrial Aluminum Structural Lean Pipe Fittings Connector System For Shelf
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
6063-T5 Aluminum Alloy Lean Pipe with Sandblasted Matte Surface and T-shaped Frame for Heavy Duty Workbench
| Name: | DY43-02A T-shaped Frame Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
DY28-04A 6063-T5 Aluminum Lean Pipe with Sandblasted Matte Surface and 4m Length for Industrial Applications
| Name: | DY28-04A Single Side Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| Surface Treatment: | Sandblasting, Matte |
T - Slot Frame Lean Tube Aluminium Alloy 6005T6 2.3mm Thickness Anodizing Bar
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Thickness: | 2.3mm |
DYE28-13 28mm Lean Aluminum Pipe Joint Linear Motion Module Linear Guide Linear Rail
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Metal Lean Tube Connector , Cold Welded Pipe Support Clamp Anti - Rust
| Application: | Pipe Clip And Clamp |
|---|---|
| Material: | Metal Or Plastic |
| Size: | For Diameter28mm Lean Pipe |
28MM Diameter Lean Tube Aluminium Pipe Cold Rolled 0.8 - 2.0mm Thickness
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Techinc: | Cold Rolled |
Weled Steel Lean Tube Cold Rolled With PE Coating ESD Black Color
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |

