All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ lean tube fittings ] match 145 Products.
Robust Design Steel Pipe Joints / Pipe Rack Joint With Sturdy Construction
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Electrophoresis Black Metal Pipe Connectors , Female Pipe Joint System
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
High Performance Metal Pipe Connectors With Electrophoresis Surface Treatment
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Professional Stainless Metal Pipe Connectors Black Color Anti Corrossion
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
Colorful Plastic Coated Steel Tube Lightweight Round Shape For Lean Warehouse Shelves
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Thick Wall Plastic Coated Steel Tube Corrossion Resistance Custom Size
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
DY28-01A Aluminium Anti Static Pipe Round Profile With Simple Assembly
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Surface: | Grit Blast |
Blue / White Color Plastic Coated Steel Tube Beautiful Apparence For Storage Shelves
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Metal Material Pipe Fitting System , Pipe Fitting Joints For Roller Track
| Application: | Roller Track |
|---|---|
| Material: | Metal And PU |
| Advantage: | Longtime Use |
Aluminum Profile Workbench Aluminum Square Tube Material Aluminum Alloy Processing Mold Opening
| Type: | Parallel Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Surface Finish: | Sand Blasting |

