All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ lean tube fittings ] match 145 Products.
Worshop Rack Lean Tube Round Shape 28mm Diameter ISO9001 Certification
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
28mm Lean Tube Connector For Installing Antiskid Metal Footing And Screw Caster
| Product Name: | Foot Base |
|---|---|
| Keyword: | One-piece Fixed Foot |
| Material: | PP |
Anti Static Lean Tube Connector Cold Welded 2.0mm Wall Thick For Assemble Line
| Metal Pipe Joints: | Joints And Connectors Anti Static Anti Rust |
|---|---|
| Name: | Lean Tube Connector |
| Wall Thick: | 0.8-2.0mm |
Black Anti Static Lean Tube Connector Customized Size For Pipe Worktable
| Metal Pipe Joints: | Joints And Connectors Anti Static Anti Rust |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Size: | Customers |
DY28-04A Industrial Adjustable Aluminum Lean Pipe Hardware Different Types Pipe Fittings
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Delivery Time: | 8-14 Days |
| Color: | Silvery White |
33g TW Lean Aluminium Pipe Fittings Cross Connection
| Type: | CROSS CONNECTOR |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
DY43-02A Aluminum Alloy T Slot Frame Pipe Different Types Pipe Fittings Set
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Product Name: | "T"Slot Frame |
Anti Static Metal Lean Tube Connector Cold Welded ISO9001 Certification
| Metal Pipe Joints: | Joints And Connectors Anti Static Anti Rust |
|---|---|
| Certification: | ISO9001 |
| Procession: | Cold Welded |
Lightweight Lean Tube Connector Sand Blasting Surface For Warehouse Production
| Type: | General Connector Doubel |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Metal Lean Tube Connector , Cold Welded Pipe Support Clamp Anti - Rust
| Application: | Pipe Clip And Clamp |
|---|---|
| Material: | Metal Or Plastic |
| Size: | For Diameter28mm Lean Pipe |

