All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ lean tube fittings ] match 145 Products.
Thickness 2.3mm HJ-2 Chrome-plated Metal Pipe Connector for OD 28mm Lean Pipe Warehouse Modular System
| Product Name: | Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Weight: | 220g |
HJ-5 Lean Pipe Fitting Transformation Logistics Elbow Shelf Lean Pipe Connector Metal Material Shelf Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Warranty: | 1 Year |
ABS 28mm Flexible Lean Coated Tube For Assembly Shelves
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
HJ-22 High Quality Steel Metal Tube Connector Fitting Box Packed for Lean System Pipes
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
Hight Quality Metal Joint Pipe Fittings Tube Connector
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
HJ-18 Flexible Connector Coated Metal Resale Lean Pipe Joint Pipe Fittings
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
DYE28-L37D China Aluminum Lean Pipe Sliding Fitting Fasteners OD28 Tube Joint Steel Pipe Sleeve
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
HJ-13 Clamp Joint for Modular Structure Coated Pipe Fitting Metal Connector for 28mm Lean Pipe Rack System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
DYJ19-A15 Metal Tube Fittings Two Way Round 90 Degree Elbow Connector Aluminium Pipe Joint Pipe Connector
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DYJ28-A18 Industrial Aluminum Structural Lean Pipe Fittings Connector System For Shelf
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |

