All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ lean tube fittings ] match 160 Products.
Chromed Pipe Joint System Metal Material Small Size Simple Assemble OEM
| Color: | Bright Coated Chome |
|---|---|
| Style: | 2,3,4,5,6 Phase |
| Material: | Iron And Metal |
Galvanized Pipe Connectors , Roller Track Hardware Corrosion Resistance
| Color: | Bright Coated Chrome Or Galvanized |
|---|---|
| Style: | 2,3,4,5,6 Phase |
| Material: | Iron And Metal |
Thickness 2.3mm Metal Pipe Joints / Pipe Rack Joint For Office Desk System
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Robust Design Steel Pipe Joints / Pipe Rack Joint With Sturdy Construction
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Electrophoresis Black Metal Pipe Connectors , Female Pipe Joint System
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
High Performance Metal Pipe Connectors With Electrophoresis Surface Treatment
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Professional Stainless Metal Pipe Connectors Black Color Anti Corrossion
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
Colorful Plastic Coated Steel Tube Lightweight Round Shape For Lean Warehouse Shelves
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Thick Wall Plastic Coated Steel Tube Corrossion Resistance Custom Size
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
DY28-01A Aluminium Anti Static Pipe Round Profile With Simple Assembly
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Surface: | Grit Blast |

