All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ industrial structure lean pipe tubes ] match 73 Products.
Super Thick 2.0mm Industrial Pipes Lean Pipe Tubes for Heavy Product Main Structure
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
Light Grey Industrial Pipes Lean Pipe Tubes For Lean Product Main Structure Workbench
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
Factory Sale High Quality 1.5MM Thickness Lean Pipe Tubes for Heavy Product Main Structure
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
DYJ28-A01 Outer Straight Lean Pipe Joint Connector Aluminium Alloy
| Product Name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Plastic OD28mm Lean Pipe Splitter with Strong Hardness Impact Resistance and Wear Resistance for Lean Tube Trolley and Frame
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Brand Name: | Diya |
| Product Name: | Lean Pipe Splitter |
DY11 Industrial OD 28mm Cylindrical Profile Aluminium Lean pipe /Tube for Workshop
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Thickness: | 1.7mm |
ABS Lean Pipe Assembly Coating Tube Lean Tube System
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| Application: | Structure Pipe |
| Technique: | Cold Rolled |
DY19-01A General Frame Aluminum Structural Pipe Aluminium Lean Pipes For Workbench
| Name: | General Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
HJ-13 Clamp Joint for Modular Structure Coated Pipe Fitting Metal Connector for 28mm Lean Pipe Rack System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
T slot frame different types pipe 6063-T5 aluminium lean pipes
| Name: | T Slot Frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 640g/m |

