All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ industrial structure lean pipe tubes ] match 73 Products.
DYJ28-A18 Industrial Aluminum Structural Lean Pipe Fittings Connector System For Shelf
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Industrial PE Coated Lean Pipe Cold Rolled 0.8 - 2.0mm Thickness ISO9001
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
Modular pipe system OD 28mm PE Coated OEM Design Lean Pipe rack system
| Thickness: | 0.8 - 2 Mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 Mm |
Round Hot Melt Coated Lean Pipe Cold Rolled 28mm For Workshop Assembly
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| Application: | Structure Pipe |
| Technique: | Cold Rolled |
ABS 28mm Flexible Lean Coated Tube For Assembly Shelves
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
HJ-4 Strong Structure Metal Tube Joints For 28mm Lean Pipe
| Product Name: | Lean Pipe Connector/ Metal Joints |
|---|---|
| Material: | SPHC |
| Thickness: | 2.3mm |
Glossy Surface Lean Tube Cold Rolled Steel Tube Robust Long Service Life
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | PE Plastic Coated |
Recycling Metal Tube Connectors Puller , 6 Phase Galvanized Corner Pipe Connector
| Color: | Bright Coated Chrome Or Galvanized |
|---|---|
| Style: | 2,3,4,5,6 Phase |
| Material: | Iron And Metal |
ANSI Chromed Lean Tube Connector Stamping Metal Joints
| Product Name: | Chromed Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Surface Treatment: | Chromeplate |
| Material: | Steel |
Colorful Lean Tube PE Coated Diameter 28mm Bar For Industry ISO 9001 Listed
| Product Name: | Lean Pipe |
|---|---|
| Material: | Steel Q195 |
| Surface: | PE Coated |

