All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ industrial structure lean pipe tubes ] match 73 Products.
Round Beige Stainless Steel 201 Lean Pipe For Industries
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Name: | DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 640g/m |
ABS Coated Lean Tube With OD 28MM Galvazined Steel Tube For Industry
| Material: | Q195 Galvanized Steel |
|---|---|
| Surface: | ABS Coated |
| Technic: | Cold Rolled |
Cold Rolled 28mm Diameter Coated Pe Lean Tube Structural Pipe For Workshop Assembly
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| Application: | Structure Pipe |
| Technique: | Cold Rolled |
DYJ28-A11 Space Saving Machine Guarding Durable Lightweight Aluminum Structures Aluminum Lean Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| Name: | DY28-04A Single Side Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 590g/m |
China Supplier Streamlined Machine Guarding Precision Engineering Aluminum Structures Aluminum Lean Joint
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
Cold Rolled Coated Lean Tube 4M Standard Length For Lean Rack / Workstation
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| Application: | Structure Pipe |
| Technique: | Cold Rolled |
Cold Rolled PE Coated Lean Tube 0.8 - 2.0mm Thickness Q195 Steel Material
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
Industrial Cold Rolled Steel Pipe Diameter 28mm Bar With Bearing Grider
| Material: | Steel Q195 |
|---|---|
| Surface: | PE Coated |
| Technic: | Cold Rolled |

