All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ industrial structure lean pipe tubes ] match 73 Products.
Recycling Lean Tube Connector Industrial Pipe Accessories Anti Rust Robust Design
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Industrial Metal Pipe Fittings / Industrial Pipe Accessories 2.5mm Thickness
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Blue / White Color Plastic Coated Steel Tube Beautiful Apparence For Storage Shelves
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Anti Static Metal Lean Tube Connector Cold Welded ISO9001 Certification
| Metal Pipe Joints: | Joints And Connectors Anti Static Anti Rust |
|---|---|
| Certification: | ISO9001 |
| Procession: | Cold Welded |
Ce Certification Seamless 28mm Coated Pe Lean Tube
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 Mm |
Lean Industrial Od 28mm Beige Pe Lined Steel Pipe
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Metal Lean Tube Connector , Cold Welded Pipe Support Clamp Anti - Rust
| Application: | Pipe Clip And Clamp |
|---|---|
| Material: | Metal Or Plastic |
| Size: | For Diameter28mm Lean Pipe |
Colored Pipe Pipe Racking System Spray Coating For Workshop Logistic
| Color: | Colorful Pipe |
|---|---|
| DIY: | For Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter 28mm: | Thick Wall Pipes |
Stainless Steel cold rolled steel tube Industrial Equipment Materials For ESD Workbench
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
310 304 Stainless Steel Welded Seamless Lean Tube 28mm Diameter Round Section
| Surface: | PE Coated |
|---|---|
| Technic: | Cold Rolled |
| Thickness: | 0.8-2.0mm |

