All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ flexible pipe tube ] match 492 Products.
Anti Rust Plastic Coated Steel Tube Stable Structure 2.0mm Thickness
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Colorful PE Coated Lean Pipe / Lean Tubes
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry/Workbench/trolley/flow Rack |
Seamless 28mm Lean Tube With PE / ABS Coated
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
Modular pipe system OD 28mm PE Coated OEM Design Lean Pipe rack system
| Thickness: | 0.8 - 2 Mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 Mm |
OD28mm Diameter Round Metal Tube Joints / Chromed Plated Metal Pipe Joints
| Product Name: | Chromed Lean Pipe Connector |
|---|---|
| Surface Treatment: | Chromeplate |
| Material: | Steel |
ABS 28mm Flexible Lean Coated Tube For Assembly Shelves
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Flexible Coated Steel Lean Tube Pipe For Assemble Workshop Storage Shelves
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | PE Plastic Coated |
28mm Diameters Cold Rolled Lean Tube For Logistic Racking System
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | PE Plastic Coated |
corrossion resistance pe coated steel pipe , anti static tubing round shape
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Glossy Surface Lean Tube Cold Rolled Steel Tube Robust Long Service Life
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | PE Plastic Coated |

