All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ flexible pipe tube ] match 492 Products.
Black Steel Flexible Lean Tube PE Coated OD 28mm With ISO9001 Standard
| Material: | PE+SPCC-HR |
|---|---|
| Product Name: | Pe Coated Flexible Kaizen Tube Steel Lean Pipe |
| Color: | Black |
Diameter 28mm Colourful PE / ABS Coated Kaizen Steel Lean Pipe / Tube For Flexible Assembly Worktable
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
DY Profile Aluminum Lean Pipe Tube OD 28mm For Aluminum Alloy Lean Pipe System
| Product Name: | Aluminium Alloy Lean Pipe |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Size: | 28mm |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| Name: | DY28-02A T-shaped Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 650g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| Name: | DY28-07A General Aluminum Pipe |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 300g/m |
DYJ28-A09D 45° Reinforced Joint Aluminum Alloy Lean Tube Fittings
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DYJ28-B01D Aluminum Lean Pipe Inner Rotate Type Tube Connector
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
DYJ19-A07 Adjustable OD19mm Lean Tube Joint 180 Degree Flexible Connector for Workbench Assembly System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |
28MM Lean Pipe Tube PE / ABS Coated Steel Pipe Metal Flexible Tube For Workbench
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
DYE28-LM06 Custom Aluminum Lean Pipe Tube T Block
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |

