All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ flexible pipe tube ] match 492 Products.
PE Coated Colorful Lean Pipe Ivory 28mm Lean Tube
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
Colorful PE Coated Lean Pipe White 28mm Lean Tube
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
Black Lean Pipe 28mm PE Coated ESD Lean Tube
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
Beige Colorful Lean Pipe 28mm PE Coated Lean Tube
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
Q195 Galvanized Steel ABS Coated Lean Pipe Colorful For Pipe System
| Material: | Q195 Galvanized Steel |
|---|---|
| Surface: | ABS Coated |
| Technic: | Cold Rolled |
Anti Static Metal Lean Tube Connector Cold Welded ISO9001 Certification
| Metal Pipe Joints: | Joints And Connectors Anti Static Anti Rust |
|---|---|
| Certification: | ISO9001 |
| Procession: | Cold Welded |
Professional Stainless Metal Pipe Connectors Black Color Anti Corrossion
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
2.3mm Thickness Lean Tube Connector / Black Steel Pipe Fittings For 28mm Rack System
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
HJ-2 Iron Metal Lean Pipe Joint For Rack System 28mm
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
Anti Rust Pe Coated Steel Pipe Custom Size 0.8 - 2.0mm Thickness Ivory Color
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |

