All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ 28mm lean pipe ] match 474 Products.
Glossy Surface Lean Tube Cold Rolled Steel Tube Robust Long Service Life
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | PE Plastic Coated |
Anti - Rust Chome Steel Pipe Joints , Female Pipe Connector Robust Design
| Color: | Bright Coated Chome |
|---|---|
| Style: | 2,3,4,5,6 Phase |
| Material: | Iron And Metal |
Industrial Workshop Automated Production Line Work Table 28mm Lean Tube Workbench for factory
| Name: | Lean Tube Work Table And Equipment |
|---|---|
| Function: | Test And Assembly Table |
| Material: | Lean Pipe |
Cold Rolled PE Plastic Coated 1.5mm Round Aluminum Pipe GB/T 9711.2-1999
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | PE Plastic Coated |
Workshop Lean Pipe ESD Work Table Clean Surface Wear Resistance Eco - Friendly
| Material: | Lean Pipe Or Aluminium Profile |
|---|---|
| Size And Style: | Customer Demands |
| Function: | Work Table Or Workbench |
Factory Supply 28 mm Diameters Lean Tube For Logistic Racking System
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Workbench/trolley/flow Rack |
Round 2.0mm Thickness Pe Coated Lean Tube Cold Drawn
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Industrialization Warehouse T4 Aluminium Round Pipe 28mm
| Product Name: | New Industrialization Aluminum Alloy Lean Pipe |
|---|---|
| Surface Treatment: | Oxidation |
| Material: | Aluminum Alloy |
Hand Tool Push Cart Lean Pipe Assembly With Antistatic Pasting Panel
| Material: | Lean Pipe |
|---|---|
| Diameter Of Pipe: | 28mm |
| Thinckness Of Pipe: | 0.8mm-2.0mm |
Colorful Coated Lean Tube Anti Static Customer Size For Workshop Table
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |

