All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ 28mm lean pipe ] match 474 Products.
Metal Recycling Pipe Clamp Clip Long Service Life For Lean Pipe Trolley
| Application: | Pipe Clip And Clamp |
|---|---|
| Material: | Metal Or Plastic |
| Size: | For Diameter28mm Lean Pipe |
Round Lean Tube
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| Application: | Workbench/trolley/flow Rack |
| Technique: | Seamless Welding |
28MM Diameter Lean Tube Aluminium Pipe Cold Rolled 0.8 - 2.0mm Thickness
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Techinc: | Cold Rolled |
OD 28mm Galvanized Steel Pipe 4000mm Length For Factory Lean Equipment
| Material: | Steel |
|---|---|
| Product Name: | Galvanized Steel Pipe |
| Size: | O.D 28mm |
ADC12 Joint Straight Lean Tube Connector OD 28mm Thickness 1.7mm
| Type: | Straight Connector |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Aluminum Lean Tube Connector For Connecting 28mm Tube Oxidation Blasting
| Type: | Connector Outer Type 45° |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy ADC12 |
| Surface Finish: | Sand Blasting |
Hight Quality Metal Joint Pipe Fittings Pipe Connectors for 28mm Factory Pipe System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Reducing |
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
Lean Tube Fitting Connector For Cruciform Structure Of 28mm Pipe Rack System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Hexagon |
SUS Aluminium Lean Tube Industrial Round Profile OD 28mm For Industrial Rack
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Surface: | Grit Blast |
Anti Corrossion Flexible Tube Lean Pipe 28mm Dia SPCC-HR+PE Material
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |

