All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ 28mm lean pipe ] match 474 Products.
Lightweight Lean Tube Connector Custom Color 28mm Diameter With Casting
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
Anti Rust Steel Pipe Joints , Three Phase Black Steel Pipe Fittings OEM
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
Professional Stainless Metal Pipe Connectors Black Color Anti Corrossion
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
28mm Stainless Steel Lean Tube for Workbench Pipe Worktable
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Model Number: | DIYA |
Anti Corrossion Lean Tube Connector Iron Metal Black Color Four Phase Style
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
Electrophoresis Black Metal Pipe Connectors , Female Pipe Joint System
| Material: | Iron Metal |
|---|---|
| Size: | For Lean Pipe Diameter 28mm |
| Color: | Black Or Customer Need |
Metal Pipe Connectors Structural Pipe Connector For Lean Tube
| Weight (KG): | 0.1 |
|---|---|
| Video Outgoing-inspection: | Provided |
| Machinery Test Report: | Provided |
Hight Quality Lean Tube Connector Metal Pipe Joint For Rack System
| Technics: | Electroplate |
|---|---|
| Shape: | Round |
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
2.3mm Thickness Lean Tube Connector / Black Steel Pipe Fittings For 28mm Rack System
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
28mm Diameters Cold Rolled Lean Tube For Logistic Racking System
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | PE Plastic Coated |

