All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ 28mm lean pipe ] match 438 Products.
Metal Pipe Joints Lean Tube Pipe Connector Fitting For 28mm
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Shape: | Equal |
| Head Code: | Round |
Cold Rolled Steel Lean Tube Anti Static Glossy Surface Custom Length
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Anodizing Aluminium Profile Lean Tube 4000mm Length 1.7mm Thickness
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Thickness: | 1.7mm |
| Length: | 4000mm |
HJ-8 Lean Tube Joint For 28mm Pipe Fitting System
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Place Of Origin: | Zhejiang, China |
| Brand Name: | DIya |
SPHC 2.3mm Thickness Black Steel Pipe Fittings Electrophoretic Joint Of Lean Pipe HJ-06
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
Round Lean Pipe Connector Electrophoresis Crossover
| Color: | Black |
|---|---|
| Style: | Fasten |
| Material: | Iron And Metal |
28 Mm Round Shape Metal Lean Tube Silver Color For Industry 4M /6M Length
| Color: | Metal Color |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel Sus201/304 |
| Diameter: | 28mm |
Customized Outer Diameter 28mm Buffing Colored Pipe
| Thickness: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28mm |
Cold Rolled 28mm Diameter Coated Pe Lean Tube Structural Pipe For Workshop Assembly
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| Application: | Structure Pipe |
| Technique: | Cold Rolled |
DYE28-30 Height Adjuster For OD28mm Aluminum Lean Tube
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Connection: | Female And Male |

