All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ 28mm lean pipe ] match 438 Products.
Strong Lean Pipe Stainless Steel Pipe SUS201/ SUS304 Lean Tube For Workbench Factory Table Trolley Cart
| Material: | SUS201/ SUS304 |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
DIYA Assemble Lean Tube ABS / PE Coated For Heavy Duty Rack Work Bench Trolley Cart
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
Welded Lean Pipe Clamp Fittings Lightweight Custom Design For Cart Castor
| Application: | Pipe Clip And Clamp |
|---|---|
| Material: | Metal Or Plastic |
| Size: | For Diameter 28mm Lean Pipe |
Colorful Coated Lean Tube Anti Static Customized Size For Workshop Table
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Stainless Steel Lean Tube SUS201/ SUS304 Lean Pipe
| Material: | SUS201/ SUS304 |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
Cold Rolled Steel Lean Pipe Steel Lean Tube PE / ABS Coated Tube
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot Melt Glue |
|---|---|
| Peoduct Name: | Lean Pipe |
| Application: | Industry |
ABS Coated Lean Tube With OD 28MM Galvazined Steel Tube For Industry
| Material: | Q195 Galvanized Steel |
|---|---|
| Surface: | ABS Coated |
| Technic: | Cold Rolled |
Wear - Resisting Metal Pipe Base Color Bright For Lean Pipe Warehouse Shelves
| Diameter: | 28mm |
|---|---|
| Material: | Steel And Metal |
| Surface: | Plastic Coated |
Anti Static Lean Tube Round Shape 1000kg Load Capacity For Lean Warehouse Shelves
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Industrial Cold Rolled Steel Pipe Diameter 28mm Bar With Bearing Grider
| Material: | Steel Q195 |
|---|---|
| Surface: | PE Coated |
| Technic: | Cold Rolled |

