All Products
-
Huawei TelecomYes,we always purchase the Tote Cart and work table. This is the fast and warm service company. -
Geely MotorsNice service,good price,easy adjusted style,better quality. -
Thinh-VietnamHi,johnson,please arrange 12000 meters 2808 lean tube,ivory color.
Keywords [ round lean pipe ] match 400 Products.
Round Coated Steel Pipe , Polyethylene Coated Steel Pipe Adjusted Size
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Multi Color Plastic Coated Steel Tube Glossy Surface Round Shape For Decoration
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe, Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Colorful Plastic Coated Steel Tube , PE Surface Cold Rolled Steel Tube
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Steel And Iron |
| Surface: | Plastic Coated |
Heavy Duty Industrial Handpush Tote Cart White Lean Pipe Trolley
| Certification: | ISO9001 |
|---|---|
| Usage: | Workshop ,logistic |
| Diameter Of Pipe: | 28mm |
Round Section Movable Workbench For Lean Products and Work Table
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| Surface Treatment: | Cold Rolled |
| Tolerance: | ±1% |
Structural Anti Static Pipe , Round Shape Pe Coated Pipe Environmental Friendly
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Anti Corrossion Lean Tube Coated White / Yellow Color Stable Structure
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe,Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Custom Zinc Plated Carbon Steel M8 Round Hexagon Flat Flange Nut
| Material: | Carbon Steel |
|---|---|
| Brand Name: | DIYA |
| Application: | Industrial |
Structural PE Steel Pipe Blue Color Large Loading Capacity Easy Installation
| Color: | Colorful Such As White,ivory,black,blue.. |
|---|---|
| DIY: | For Structure Pipe, Garden Pipe And For Decoration |
| Diameter: | 28mm |
Aluminium Alloy Lean Tube T Slot Frame For Assembly Industrial Products
| Standard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Techinc: | Cold Rolled |

